Opari kutxa handiak
deskribapena
Parametro teknikoak
Opari handia bidies
Produktua aurkezteaOpari kutxa handiak:
HauOpari kutxa handiak Oinarrizko opari kaxa estiloan - estiloan eta oinarriaren estiloa, l 30 cm xw 20cm xh 12cm (Tapa altuera 3cm), ongi etorriak zure beharrezko neurriak,
Kolore gorriko atzeko plano sendo bat + kanpotik inprimatutako testu beltzak, barruan inprimatutako argi bakarraOpari kutxa handiak, Matt Lamination gainazalean,
Paper anitzeko paperak loreak gainean itsatsita, apainketa hau egin ahalaOpari kutxa handiak Hirugarren dimentsio eta sakontasun zentzu gehiago izan, eta, ondoren, glitter katea / kate elastikoa ere banda daiteke kutxa hau apaintzeko eta itxura ona izan,
Paperezko opari poltsa batean eramateko eta aurkezteko. 250gsm-tik egindako paperontziko poltsa
TAIYAN Txartel zuria kolore atzeko planoaren inprimatuta, Matt Lamination gainazaleko tratamendua eta eraman PP helduleku distiratsua. Egin opari multzo osoak zuretzat.
Ikusi opari kutxa handien argazki gehiago




Zehaztapen orokorrakOpari kutxa handiak:
Kartoizko opari ezagunen azpian aukeratutako estiloak aukeratzeko, nahi duzun edozein momentutan pertsonalizatua izan daiteke:







Jar zaitez harremanetan Minglai Packaging-ekin:

Jennie Chiang andrea
E - posta:Jennie@mlcustomgiftbox.com
Tel.::T (}} cel: +86 180 2638 2687
Whatsapp: +86 137 1925 6533
Skype: jenniechiang140319@gmail.com
QQ: 3355289064
Wechat: gzminglaipackinging
Gehitu: Logela 503, A Letao eraikina A, No.38 Shishan Road, Huangpu Barrutia, Guangzhou City, 510000 Txina.
Ongi etorri harremanetan jarri harremanetan eta bisita gaitzazu! Minglai Packaging beti hemen zuretzat!
Hot tags: Opari kutxa handiak, opari kutxa handiak fabrikatzaile, hornitzaile, fabrika
aurreko
Opari kutxa handiakNext2
Opari kutxa handiakBidali kontsulta













